Ogłoszenie

Wszyscy bez wyjątku mają przeczytać regulamin forum.

#1 2009-10-11 17:12:55

Shunn

Założyciel Gry

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 1052
Punktów :   

Szkoła

Szkoła Wojowników Bakugan
Witaj Młody Wojowniku!!!
W naszej szkole nauczysz się podstaw walki Bakugan!!!
A więc:
1. Gra rozgrywa się przez forum, w przypadku turniejów jest to czat moderowany przez admina.
2.Walka toczy się po przez komendy tekstowe znane z serialu bakugan:)
3.Gracz żucający karte otwarcia zobowiązany jest napisać jej inicjały(np. Karta otwarcia [IW]) oznacza że gracz wyszedł kartą Iluzja Wody.
4.Przy kartach Supermocy sprawa jest prosta ponieważ gracz pisze "Karta Super Mocy" a obok tego:
Nazwe Karty:
Działanie Karty:
Ile punktów mocy ma jego bakugan po użyciu karty
Ile punktów mocy ma wrogi bakugan po użyciu karty
lub inne skutki wystawienia tej karty. NP:
Walczą Preyas[350] i Syrenoid[340]. Gracz prowadzący Syrenoida używa karty supermocy "Wodne Tornado" w ten sposób:
KARTA SUPERMOCY WODNE TORNADO!!! Dodaje 50 pkt mocy bakugaowi Aquosa Preyas[350] Syrenoid[390]... Jeżeli były by jakieś pytania proszę pisać prywatne wiadomości do admina.
5. Atak wykonujemy pisząc: "Mój Bakugan" atakuje "Twojego Bakugana"
np. Mój Syrenoid[390] Atakuje twojego Preyasa[350].
Oczywiście może to wyglądać również w ten sposób:
KARTA SUPERMOCY WODNE TORNADO!!! Dodaje 50 pkt mocy bakugaowi Aquosa Preyas[350] Syrenoid[390] Mój Syrenoid atakuje Twojego Preyasa!!!
Oczywiście nie musisz się tego sztywno trzymać. Możesz urzywać zwrotów typu "BAKUGAN ATAKUJ" itp. styl waszej gry jest dowolny byle by nie łamał regulaminu i nie obrażał przeciwnika....
A więc młody wojowniku, poznałeś już podstawy walki Bakugan. Teraz możesz zmierzyć się już ze wszystkimi graczami Bakugan.
Powodzenia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niedladebili.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl www.odk.pun.pl www.android24.pun.pl www.1x2.pun.pl